Salg

Vi er aldrig længere væk end et opkald. Giv os et kald, læg en besked eller skiv os en mail, så vender vi tilbage hurtigst muligt.

Sjælland

Leif Rudebeck Petersen

Direktør/Partner

Tlf: +45 56 29 24 04
Mobil: + 45 20 49 18 11
Email: leif.petersen@jmm-group.com

Michael Jørgensen

Salgschef

Mobil: +45 30 68 44 04
Email: michael.joergensen@jmm-group.com

Nicki Petersen

Distriktschef

Mobil: +45 21 48 69 17
Email: nicki.petersen@jmm-group.com

Anne Helene Fuglsang

Indkøber/Salgsadministration

Mobil: +45 22 87 09 54
Email: anne.fuglsang@jmm-group.com

Simone Andersen

Marketing/Salgssupport

Mobil: +45 21 30 92 09
Email: simone.andersen@jmm-group.com

Susanne Hummel

Projektleder/Udstyrsansvarlig

Mobil: +45 23 20 46 03
Email: susanne.hummel@jmm-group.com

Horsens

Birger Hjelm

Key Account Manager

Mobil: +45 51 15 76 07
Email: birger.hjelm@jmm-group.com

Gitte Holst

Indkøber/Salgsadministration

Mobil: +45 30 29 07 71
Email: gitte.holst@jmm-group.com

Ole Klitgaard

Distriktschef

Mobil: +45 24 45 11 53
Email: ole.klitgaard@jmm-group.com

Claus Pedersen

Distriktschef

Mobil: +45 40 31 71 53
Email: claus.pedersen@jmm-group.com

Jan Eggert

Produktchef

Mobil: +45 40 43 13 15
Email: jan.eggert@jmm-group.com

Arne Lisberg

Salgsingeniør

Mobil: +45 20 44 51 53
Email: arne.lisberg@jmm-group.com

Per Lyngholm

Brugt ansvarlig/Manager Used Machines

Mobil: +45 60 23 69 00
Email: per.lyngholm@jmm-group.com

TOP