Service

Vi er aldrig længere væk end et opkald. Giv os et kald, læg en besked eller skiv os en mail, så vender vi tilbage hurtigst muligt.

Sjælland

Thomas Fjordhøj

Aftersales Manager

Mobil: +45 40 26 85 32
Email: thomas.fjordhoj@jmm-group.com

Michael Jensen

Værkfører

Tlf. nr: +45 56 29 24 06
Mobil: +45 30 55 17 58

Email: michael.jensen@jmm-group.com

Andreas Rasmussen

Værkfører

Tlf. nr: +45 56 29 24 09
Mobil: +45 20 42 18 11
Email: andreas.rasmussen@jmm-group.com

Benjamin Nielsen

Klargøringsværkfører

Mobil: +45 21 12 71 36
Email: benjamin.nielsen@jmm-group.com

Louise Jakobsen

Kontorassistent serviceafdeling

Mobil: +45 30 59 39 56
Email: louise.jakobsen@jmm-group.com

Horsens

Tommy Bladt

Værkfører

Tlf. nr: +45 73 54 77 14
Mobil: +45 40 17 71 53
Email: tommy.bladt@jmm-group.com

Kristian Sloth

Værkfører

Tlf. nr: +45 73 54 77 00
Mobil: +45 40 81 44 12
Email: kristian.sloth@jmm-group.com

Bengt C. Birk

Servicemedarbejder

Mobil: +45 20 13 71 53
Email: bengt.birk@jmm-group.com

Marianne T. Hansen

Kontorassistent serviceafdeling

Tlf. nr: +45 76 28 18 44
Mobil: +45 60 38 40 10
Email: marianne.hansen@jmm-group.com

Birgitte Poulsen

Værkfører assistent

Tlf. nr: +45 73 54 77 05
Mobil: +45 40 14 71 53
Email: birgitte.poulsen@jmm-group.com

TOP