Reservedel

Vi er aldrig længere væk end et opkald. Giv os et kald, læg en besked eller skiv os en mail, så vender vi tilbage hurtigst muligt.

Du kan også skrive til os på: reservedele@jmm-group.com

 

Sjælland

Martin Kammersgaard

JMM Reservedelsansvarlig

Tlf. nr: +45 56 29 24 03
Mobil: +45 40 28 06 11
Email: martin.kammersgaard@jmm-group.com

Freddie Hemmingsen

Reservedelsekspedient

Mobil: +45 30 68 48 59
Email: freddie.hemmingsen@jmm-group.com

Ivan Andersen

Reservedelsekspedient 

Mobil: +45 56 29 24 11
Email: ivan.andersen@jmm-group.com

Tonny Glenn Rasmussen

Lagerekspedient

Mobil: +45 20 57 04 39
Email: tonny.rasmussen@jmm-group.com

Horsens

Flemming Dahlmann

Reservedelsdisponent / Souschef

Mobil: +45 73 54 77 17
Email: flemming.dahlmann@jmm-group.com

Jørn Møller

Reservedelsdisponent / Aftersalesmedarbejder

Mobil: +45 30 29 25 74
Email: jorn.moller@jmm-group.com

Niels Peter Salby

Reservedelsdisponent

Mobil: +45 23 48 09 98
Email: nielspeter.dalby@jmm-group.com

Per Aksgaard Jakobsen

Lagermedarbejder

Mobil: +45 21 77 29 33
Email: per.jacobsen@jmm-group.com

Carsten Rasmussen

Reservedelsekspedient 

Mobil: +45 51 85 14 58
Email: carsten.rasmussen@jmm-group.com

TOP